Jaki prezent można kupić matce

Prezent na Dzień Matki dla wielu osób okazuje się nie lada kłopotem. Dlaczego? Ponieważ każde dziecko za każdym razem chciałoby kupić coś oryginalnego. Coś jedynego w swoim rodzaju, co sprawi radość mamie. Tak, na ogół mama cieszy się z wszystkiego – no bo one już takie są, ale może faktycznie warto mamę zaskoczyć jakąś miłą książką? Taką, która akurat będzie dopasowana do jej gustu? Tak, książki to jedna z najlepszych propozycji na prezent na dzień matki, która na pewno będzie mamę w stanie mile zaskoczyć.

Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1

Ada Tulińska dała się poznać jako jedna z lepszych autorek, która na swoim koncie ma opowieści z gatunku romans mafijny. Odkąd tylko ukazała się pierwsza książka z tego gatunku, panie nie mogą doczekać się kolejnych. Oto więc seria opowiadająca o braciach Vedetti. To właśnie dzięki niej czytelnicy mogą poznać młodą i bardzo ambitną Julię. Dziewczyna nie miała łatwego życia, ale dzięki temu wie, że nikt nią nigdy nie pomiatał. I nigdy nie będzie. Tylko że jej postanowienie może się wkrótce zmienić, a to za sprawą ojca, który wyszedł z więzienia i wpakował ją w ogromne kłopoty. W ten sposób dziewczyna spotyka na swojej drodze groźnego mafioso – Filipa Vedetti. Ten bardzo chciałby Julię podporządkować swojej woli, ale ona doskonale wie, jak postępować, aby nie usatysfakcjonować gangstera.

Rowerem przez II RP. Niezwykła podróż po kraju, którego już nie ma

Jeżeli ktoś był ciekaw tego, jak sto lat temu wyglądała Polska, to koniecznie powinien zajrzeć do środka książki, którą napisał Brytyjczyk – Bernard Newman. Nie jest to książki, jakich wiele na rynku. To niesamowity pamiętnik człowieka, który był z “zewnątrz”. Pojawił się on w kraju, który dopiero co odzyskał wolność. Polska na nowo pojawiła się na mapie, po ponad 123 latach niewoli. Jak to wszystko wyglądało oczyma człowieka, który był także weteranem pierwszej wojny światowej? Pasjonująca podróż, dzięki czemu czytelnik ma okazję własny kraj zrozumieć jeszcze lepiej.